Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler Cuckold karısının başka erkeklerle uyumasına göz yuman veya bundan zevk alan ve teşvik eden kocaya denir. Sayfamızın abonesi olan mecidiyeköy Orospu Hikaye evli çiftler ile beraber olduğunu ve grup sex arzını çok aldığını belirtiyor.

Cuckold karısının başka erkeklerle uyumasına göz yuman veya bundan zevk alan ve teşvik eden kocaya denir.
Kelime bir çeşit kuş olan cuckoo ’dan türetilmiştir.

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckoo kuşunun dişisi beraber olduğu erkeği devamlı değiştirmesi ve hatta yumurtalarını farklı yuvalara vazgeçmesiyle tanınmaktadır. Cuckold sözcüğü İngiliz edebiyatında 1200 ’lü senelerden beri kullanılmaktadır.

Her ne kadar çok daha önceki bir fetiş olsada cemiyetsel baskılar sebebiyle çok uzun seneler bu fetiş saklı kalmış ve internetin dağılmasıyla birlikte git gide popülaritesini çoğaldırmaktadır.

Cuckold Terimleri Nedir? 

Cuckoldry  Nedir? Genelde evli olan bir çiftteki kadının başka erkeklerle kocasının önünde uyuma fantezisine verilen ad.
Cuck Nedir? Karısının bilgisi veya teşviki dâhilinde başka erkeklerle uyuyan koca.
Cuckquean Nedir? Karısının bilgisi veya teşviki dâhilinde başka kadınlarla uyuyan koca.
Bull Nedir? Cuckold ilişkide kadının uyuduğu erkek.
Genelde egemen olurlar İstanbul Orospu.

Cuckold Fantezisi, Cuckold Felsefesi 

Cuckoldry fetişinde genelde kadınlar egemen rol oynarlar. Egemen olan kadın, kocasının kendisine yeterli gelmediğini veya daha iyilerini hak ettiği görüşüyle kocasının da olduğu bir etrafta başka erkeklerle beraber olur. İlişki tipleri her fetişte olduğu gibi değişiklik göstermektedir. Bazı ilişkilerde erkek yalnızca izler, bazı ilişkilerde ise Bull ’a oral seks yaparak ereksiyon olmasına dayanak etmek veya Bull ’un içine boşaldığı karısının vajinasını yalayarak arınmak gibi etkin misyonları olabilir. Hatta bazı ilişkilerde Cuckold ’un kadın giysileri giyerek hizmet ettiği de görülmektedir. Cuckold Çift

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckoldry fantezisinde cuckold kesinlikle ilişki sırasında orda olmalıdır.

​Şayet ilişki sırasında Cuckold aynı etrafta değilse bu ilişki tipik bir Cuckoldry fantezisi olmaz.
Kocanın ilişkiye tanıklık etmediği ilişki tipine sanılanın aksine cuckoldry değil hotwifing denir ve Cuckold fantezisinden oldukça farklı bir fetiştir. Cuckoldry her ne kadar seksüel bir fetiş olsa da hakikatinde altında psikolojik zevklerde barındırmaktadır. Tipik bir cuckold humile edilmekten sever, Karısının veya Bull ’un onu ezmesinden zevk alır.

Cuckold terimi eşi tarafından kandırılan ve eşinin onu kandırmasını kabul etmiş veya etmek zorunda kalmış erkekler için kullanılan bir terimdir. Her ne kadar “cuckold” Türkçeye “kandırılan koca” olarak çevrilse de, kandırılan partner hadisenin farkında olduğundan, “kandırılmış” değildir.
Cuckold Çift Üstelik birinin cuckold olması için evli olması da gerekmez.

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Cuckold Çift ilişkilerde kadın, cinselliğini serbestçe yaşarken, erkek kadına sadıktır. Kadın erkeği bu stil bir ilişkiye razı etmek için bazı seks oyunlarını, eşinin/sevgilisinin ona olan duygularını vs. kullanır. Erkek, her ne kadar partnerinin başka erkeklerle olmasını istemese, bu gidişat onu kızdırsa veya kıskançlık sezmesine yol açsa da, yeniden de eşinin/partnerinin başkasıyla uyuması fikri onu heyecanlandırır. Eşinin başkası ile uyuması güzeline gitmese de, bu vaziyetten nefret etse de heyecanlanır İstanbul Orospu.

İşte kadın, bu noktada erkeğin sezdiği bu coşkuyu yönlendirebilirse, o zaman istediği zaman istediğiyle uyuma hakkını arz edip bu hakkı kazanabilir.

Bunu yapabilmek için ise, erkeğin kendi üzerindeki otoritesini kırması ve erkeğin erkekliğine olan güvenini yaralaması gerekir.

Erkek, kendi erkekliğinden kuşkuya düştüğü miktarda, kadının arzlarına karşı korunmasız kalacak ve tavizler vermeye başlayacaktır.

Cuckold ilişkiler, tamamen ve yalnızca Kadının Serbestliği ve Zevki üzerinde kurulmuş ilişkilerdir ve çiftler evli olmasalar da, kadın cinsel yaşamını serbestçe yaşarken partnerinin ona sadık kalması ve otoritesine boyun eğmesini direnir.

Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler

Fantezilerinizi ve Hayallerinizi Yaşayın

İstanbul ’da hoş bir Orospula beraber olduğunuzda, fantezilerinize ve tutkularınıza teslim olabilirsiniz.
Erkekler genellikle yatak odalarının mahremiyetinde bir şeyler yapmayı hayal ederler.
Ancak pek çoğu, gönülsüz bir ortak veya yalnızlık sebebiyle bu hayalleri reele dönüştüremez.
Hoş bir Orospu ile süre geçirdiğinizde, hayal kırıklıklarınızı ve mahcubiyetlerinizi geride vazgeçebilirsiniz.
Orospu sizinle bir şeyler sınamak ve sınamak isteyecektir İstanbul Orospu.
Ana emeli sizi olası olan her biçimde tatmin etmek olacak ve bu, hayallerinizi, en deli heveslerinizi ve fantezilerinizi yaşama geçirmek için yola çıkmasının sebeplerinden biri Zenci Orospu.

Ayrıca Ümraniye Orospu model online web sitesi.
Gecelik veya saatlik Orospu kadınlara 7/24 sitemizden erişebilirsiniz.

En hoş şişli Orospu kızları ile sevinçli süre geçirin.

Şayet isterseniz harika seks için Şişli Orospu kızları her zaman hazır,
En şehvetli Şişli Orospu gibi değişik en seksi kızları bulabilirsiniz.

Cuckold Çift

İçindekiler

0.1 Cuckold Terimleri Nedir? 0.2 Cuckold Fantezisi, Cuckold Felsefesi 0.3 Cuckoldry fantezisinde cuckold kesinlikle ilişki sırasında orda olmalıdır.0.4 Cuckold Çift Nedir Cuckold Swinger Çiftler0.4.0.1 Fantezilerinizi ve Hayallerinizi Yaşayın1 Cuckold Çift